Kaunid naised, mina olen Julia. Olen Liasa omanik ja eestvedaja. Ma pole alati olnud pluss-suuruse „tiimi“ liige, sain selleks üleöö – pärast lapse sündi. Raseduse aja lohutad ennast ikka, et sa oled lihtsalt rase ja kui laps ükskord sünnib, küll siis saab oma vormi tagasi ja vanu riideid kanda. Aga ei läinud üldsegi nii libedalt. Kui ma pool aastat hiljem loobusin mõttest, et beebikilod kaovad ja otsustasin minna meie kohalikke Rakvere poode külastama, selgus, et mul on kaks valikut – tunda end kui viiner kiles nendes üksikutes asjades, mis mulle selga mahtusid, või maksta a la 50€ pükste, kleidi või õhukese jaki eest. Ja ometi ei ole ma ju veel niiii suur - suurus 44-46. Ma tulin ära koju pettunud ja vihasena, sest esimest korda ma mõistsin, mida pidid tundma need naised, kes on minuga ühes suuruses või  veel suuremad. Kellel ei ole kohalikes poodides praktiliselt midagi teha või siis tuleb leppida nn turukaubaga. Aga sõltumata kehavormist, suurusest ja vanusest, tahab ju iga naine end ilusa ja noorena tunda. Ma otsustasin, et olukorra parandamiseks tuleb midagi ette võtta, et ka suurtel naistel oleks valikuid.

Vaatasin välja mõned tarnijad, tegin proovitellimused ja alustasin internetimüügiga. Minu üllatuseks võeti minu poolt pakutav kaup hästi vastu. Tellisin kaupa juurde ning nii saigi alguse Liasa-pluss-suurused naistele. Aprillikuus täitus meie tegevuse algusest juba 4 aastat. Aeg lendab ikka meeletul kiirusel.

Kauba valikul lähtun eelkõige kolmest kriteeriumist: kvaliteet, mugavus, taskukohasus. Kvaliteedi osas olen üsnagi nõudlik ning lähtun oma töös põhimõttest, et parem üks korralik asi, mis kestab, kui 7 asja, mis järgmine päev ära lagunevad. Kuigi olen katsetanud koostööd mitmete erinevate tarnijatega eri riikides, jäin pidama kõige usaldusväärsemate juurde. Hetkel tuleb kaup põhiliselt Venemaalt ja mingil määral ka Poolast. Lähiajal võtame juurde ka veel mõned Euroopa riigid. Aja jooksul on välja kujunenud nii, et suurused algavad 42 ning otsin pidevalt juurde järjest suuremate riiete võimalusi, seega lõpusuurusele piire ei sea. Täiendame kaubavalikut ja laieneme järkjärgult.

Liasa põhitegevus on internetimüük, kuid kohalike naiste suure huvi tõttu lõime ka proovimise võimaluse, väikese poekese/lao Rägavere teele, kust kolisime kesklinna Laada tänavale ja tegutsesime seal pea 1,5 aastat. Meie ladu sai klientidelt palju positiivset tagasisidet ning lisaks kohalikele elanikele on meid külastanud ka Pärnu!, Tallinna ja Ida-Virumaa ilusad naised. Vau! Tänan teid, et olete meid üles leidnud ja meie juurde jäänud!  Täna oleme tulnud oma põhitegevuse - internetimüügi - juurde tagasi ja tegutseme vaid e-poena.

Kuna ma olen omal nahal tunda saanud, kui raske on pluss-suuruses naistel leida endale korralikke riideid ning mida tähendab häbeneda oma keha, siis on Liasast saanud minu missioon. Ma soovin näidata, et iga keha, iga naine on, sõltumata oma suurusest, kehakujust,  ilus!  Kui Sul on küsimus, kirjuta mulle: 
Email again:
Või mine ostlema